fbpx

ביקור רופא עד הבית

להתקדם לרפואה של המאה ה-21

ביקור רופא עד הבית
24/7 לכל מקום שתבחר...

הבריאות שלכם חשובה לנו !

רופא זמין 24/7 עד לפתח ביתך ו/או למקום העבודה.
בדיקה פיזית וניתוח המצב הרפואי בהתאמה אישית לתיק הרפואי.
מתן מרשמים רפואיים לטיפול מיידי.
הפנייה למיון בעת הצורך-לחסוך זמן וכסף.

נוחות יעילות ומה שבינהם:

חדל המתנה לתורים: רופא אצלך באותו היום!
אבחון וטיפול מבלי לקום מהכורסא.
ללא תורים אצל רופא וסכנת הדבקות .
חסיון רפואי מלא -טיפול פרטי .

החרגת מצב רפואי קיים? לא אצלנו...

אנו נקבל אתכם בכל גיל !
בכל מצב ללא שאלון רפואי.
אין אצלנו אותיות קטנות...

קל פשוט ומהיר!

הצטרפות קלה ופשוטה.
שירות מהיר ומיידי.
ללא אותיות קטנות כבר אמרנו (:

איתנו תרגישו בטוחים...

שירות ביקור רופא  הינו שירות המקנה לך הלקוח זמינות לרופא , בכל נושא רפואי עליו תרצה להתייעץ או במקרה מחלה פתאומית גם בשעות וימים לא שגרתיים.

מעבר לאבחון הראשוני, הרופא יעניק לך מרשמים לתרופות, הפנייה לבדיקות ו/או למיון וכל הנדרש לשם טיפול בבעיה הרפואית שצצה…

הימים של לטלפן לקבוע תור, לחכות ימים ואז דקות ארוכות מחוץ לחדר הרופא מאחוריך: טלפן אלינו ורופא יגיע עד אליך למתן שירות אישי, אדיב ויעיל!

מיטב הרופאים

אנו בוחרים את הרופאים שלנו לפי מדד שירות מחמיר וזאת על מנת להבטיח לך הלקוח, את הטיפול המיטבי ובחיוך!

קל, פשוט, ומהיר לשמור על קשר איתנו

כי חשוב להיות בקשר...

חווית הלקוח הינה בראש מעיינינו תוכל ליצור עמנו קשר איך שרק תבחר…

שאלות נפוצות ששאלתם...

כל מה שחשוב לכם לדעת...

We-Care הינה חברת שירותים וניהול תהליכים בתחום הבריאות והרפואה בישראל, אשר חרטה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה, שקיפות ומקצועיות. בכל צעד שלנו אנו מתנהלים בהתאם לערכים אלו אשר מנחים אותנו ומשקפים את האופי שעל פיו פועלת החברה.                  ערכים אלה נמצאים בבסיס המחויבות שלנו כנותני שירות ואנו נפעל ללא פשרות על מנת ליישם אותם בכל אינטראקציה עם לקוחות החברה.

בליבת שאיפותינו נמצא החזון שלנו להיות חברת שירותי הבריאות הטובה והמקצועית ביותר בישראל, עם אפס בירוקרטיה, תוך העמדת סטנדרטים חדשים של שירות יעיל ומקצועי עבור לקוחותינו! 

 •  קבלה לכיסוי ללא הצהרת בריאות .
 •  קבלת מענה ושירות מהיר ומיידי.
 •  מעטפת בלעדית ומלאה במקרה סיעוד.
 •  כל המומחים שצריך על מנת למקסם את זכאותך.
 •  שירות ויעילות שלא הכרתם עד היום!       
   
   
 
 

תוכל לפנות אלינו בכל דרך אפשרית ! 

דרך השירות הטלפוני שלנו , או באמצעות מייל ואפילו דרך הוואטסאפ בדרך שהכי נוחה עבורך נהיה שם בשבילך !

נאבחן את הבעיה ונציג בפניך את שיטול הטיפול השונות הקיימות בתחום ובכך נקל עליך לבחור בדרך הנכונה עבורך ובבחירת הרופאים הנכונים בכל תחום!

בוודאי ! 

בעת הצורך יפנה אותך הרופא למיון להמשך טיפול עם הפנייה ברורה והנחיות להמשך הבדיקות הנדרשות- אך חשוב יותר הוא הימנעות מלהגיע למיון לא לצורך !  חוויה לא נעימה הכרוכה בסכנת הידבקות במחלות זיהומיות.

זה בדיוק היופי, אצלינו אתה לא מתחייב לנו דבר רק אנחנו מתחייבים לך כל עוד אתה משלם עבור הכיסוי הנך יכול להשתמש בשירותים ולקבל החזר החלטת שאינך מעוניין? שלח אלינו הודעת וואטסאפ עם בקשה להפסקת השירות ותנותק לאלתר פייר נכון ? (:

על מערכת הבריאות בישראל דובר רבות, על מיטב רופאיה אשר מטפלים בהמון במיטב הכלים העומדים לרשותם(במשמרות של 24 ולעיתים 36 שעות רצופות ללא שינה).

העומס ניכר גם על רופאי המשפחה וקופות החולים ולכן ביקור רופא פותר לך את בעיית העומס, סכנת ההידבקות בקופה, ומקנה לך טיפול אישי בנוחות מירבית בביתך

בוודאי! הקבלה לכיסוי אינה מתחשבת במצב רפואי קיים ואינה מצריכה הצהרת בריאות לכן גם במידה וקיימת לך בעיה רפואית תוכל להצטרף אלינו מבלי לקבל שום החרגה.

מהו שירות הזמנת רופא עד הבית - העתיד של שירותי הבריאות

בשנים האחרונות גוברת התעניינות בקונספט של שירותי רופא בית. זהו שירות שבו אנשי מקצוע בתחום הבריאות מבקרים מטופלים בביתם, במקום הביקורים האישיים המסורתיים במרפאות או בבתי חולים. שירות תורים לרופא בית הוא מושג חדש יחסית, אך הוא צובר פופולריות בשל יתרונותיו הרבים. עם הצורך הגובר בשירותי בריאות נגישים, שירות תורים לרופא ביתי יכול להיות העתיד של שירותי הבריאות.

שירות רופא עד הבית מציע מגוון יתרונות הן למטופלים והן לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. מטופלים שאינם יכולים להגיע למרפאות או לבתי חולים עקב בעיות ניידות או מצבים רפואיים אחרים יכולים להפיק תועלת רבה משירות זה. כמו כן שירות זה מספק חוויה אישית יותר למטופלים המעדיפים ייעוץ אחד על אחד עם איש מקצוע בתחום הבריאות. אנשי מקצוע בתחום הבריאות, לעומת זאת, יכולים ליהנות מהגמישות של עבודה ממקומות שונים ושליטה רבה יותר על לוחות הזמנים שלהם.

עלייתם של שירותים אלו התאפשרה הודות להתקדמות הטכנולוגיה והזמינות של כלי תקשורת אמינים. השימוש בטלרפואה ובכלים דיגיטליים אחרים אפשרו לאנשי מקצוע בתחום הבריאות לאבחן ולטפל בחולים מרחוק. זה גם הקל על מטופלים לגשת לשירותי בריאות מהנוחות של בתיהם.

בעוד שהמושג של שירותי תורים לרופא בית צובר פופולריות, הוא עדיין מתמודד עם כמה אתגרים. אחד האתגרים הוא חוסר המודעות בקרב המטופלים לזמינות השירות הזה. אתגר נוסף הוא הצורך של אנשי מקצוע בתחום הבריאות לקבל הכשרה נאותה כיצד לספק טיפול איכותי בסביבה ביתית שלא תמיד מאפשרת ביצוע בדיקות שונות וזמינות לתיק המידע הרפואי של המטופל. לכן, אנו ב WE CARE מאפשרים לכל מטופל שלנו לקבל את השירות הטוב ביותר עם התממשקות לתיק הרפואי, צוות רופאים מומחים מהשורה הראשונה והכל תחת קורת גג אתת.

מהם היתרונות של רופא פרטי עד הבית

אחד היתרונות העיקריים הוא הנוחות. מטופלים שאינם יכולים להגיע למרפאות או לבתי חולים עקב בעיות ניידות או מצבים רפואיים אחרים יכולים להפיק תועלת רבה משירות זה. הם יכולים לקבל טיפול רפואי מנוחות ביתם, ללא צורך לנסוע למרחקים או להתמודד עם הלחץ ואי הנוחות של חדרי המתנה. זה מועיל במיוחד לחולים קשישים או לסובלים ממחלות כרוניות הדורשים טיפול רפואי תכוף.

יתרון נוסף הוא הטיפול המותאם אישית שמקבלים המטופלים. עם ייעוץ אחד על אחד עם איש מקצוע בתחום הבריאות, המטופלים יכולים לקבל יחס וטיפול אישיים יותר. זה יכול להוביל לתקשורת טובה יותר בין מטופלים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות, מה שיכול להביא לתוכניות טיפול יעילות יותר.

לוח זמנים גמיש יותר למטופלים. עם ביקורים אישיים מסורתיים, חולים נאלצים לעתים קרובות להמתין פרקי זמן ארוכים כדי לקבל טיפול רפואי. זה יכול להיות מתסכל ומלחיץ, במיוחד עבור מטופלים הסובלים מכאבים או אי נוחות. בזכות יתרונות אלו יכולים המטופלים לקבוע תור בזמן שנוח להם, ללא צורך בהתמודדות עם זמני המתנה ארוכים.

בנוסף, שירות זה חסכוני עבור המטופלים. ביקור במרפאות או בתי חולים עשוי להיות יקר, במיוחד עבור מטופלים הזקוקים לטיפול רפואי תכוף. המטופלים יכולים לחסוך כסף בעלויות וזמני נסיעה והמתנה. 

כיצד פועל השירות

שירותי תורים לרופא בית פועלים על ידי חיבור בין מטופלים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות שיכולים לספק טיפול רפואי בנוחות של בית המטופל. התהליך מתחיל בדרך כלל בתיאום פגישה, באמצעות שיחת טלפון או דרך האפליקציה שלנו והדרך ליצור איתנו קשר כאן באתר. לאחר קביעת התור, איש מקצוע בתחום הבריאות יבקר בביתו של המטופל במועד המוסכם.

 • הערכה ואבחון:
  במהלך הפגישה, איש המקצוע הרפואי יבצע בדרך כלל בדיקה גופנית וישאל שאלות על ההיסטוריה הרפואית של המטופל והתסמינים. זה מאפשר לבצע הערכה ואבחון מדויק של מצבו של המטופל. במקרים מסוימים, איש המקצוע הרפואי עשוי להצטרך לבצע בדיקות נוספות או להזמין בדיקות מעבדה כדי לבצע אבחנה נכונה.
 • תוכנית טיפול:
  לאחר ביצוע האבחנה, הרופא יעבוד עם המטופל על מנת לפתח תוכנית טיפול. זה עשוי לכלול רישום תרופות, מתן ייעוץ רפואי או המלצה על שינויים באורח החיים. הרופא יספק בדרך כלל טיפול מעקב כדי להבטיח שתוכנית הטיפול יעילה ומצבו של המטופל משתפר.

  שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות:
  צוות הרופאים המקצועי שלנו משתפים לעתים קרובות פעולה עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות, כגון אחיות או פיזיותרפיסטים, כדי לספק טיפול מקיף למטופלים. זה יכול להתאים במיוחד עבור מטופלים עם מצבים רפואיים מורכבים או אלה הזקוקים לטיפול רפואי מתמשך.

למחר בריא יותר זה We Care שירותי רפואה מתקדמים

שירות רופא לבית שלנו הוא "מחליף משחק" בתחום הבריאות. הוא מספק דרך נוחה ויעילה למטופלים לקבל טיפול רפואי מבלי לעזוב את בתיהם. בעזרת הטכנולוגיה והזמינות הגוברת של רפואה טלפונית, מכשירי ניטור מרחוק ורישומי בריאות אלקטרוניים, שירותים אלו הופכים לנגישים ובמחיר סביר יותר עבור מטופלים בכל הגילאים והרקע.

השירות שלנו כבר מחולל מהפכה באופן מתן שירותי הבריאות, והפך אותו למרכזי עבור מטופלים רבים, מותאם אישית ויעיל יותר. מטופלים יכולים לקבל טיפול רפואי בתנאים שלהם, לחסוך זמן וכסף ולשפר את התוצאות הבריאותיות הכוללות שלהם. יתרה מכך, אנו יכולים להפחית את העומס על בתי חולים ומרפאות, ולפנות משאבים וצוות כדי להתמקד במקרים קריטיים יותר.

ככל שהעולם ממשיך להתמודד עם מגיפת ה-COVID-19, שירותים אלו הפכו קריטיים עוד יותר. הם מספקים דרך בטוחה ויעילה עבור חולים לקבל טיפול רפואי תוך מזעור הסיכון לחשיפה לנגיף. הם גם מאפשרים לרופאים להמשיך ולספק שירותים חיוניים.

אנו תמיד כאן לשירותכם!

קלות , פשטות , מהירות!

זמינים 24/7 דילוג לתוכן