fbpx

רופא אונליין במרחק הקלקה

להתקדם לרפואה של המאה ה-21

רופא On line
24/7 מכל מקום שתבחר...

הבריאות שלכם חשובה לנו !

רופא זמין 24/7 בתוך 30 דקות .
ניתוח המצב הרפואי בהתאמה אישית לתיק הרפואי.
מתן מרשמים רפואיים לטיפול מיידי.
הפנייה למיון בעת הצורך-לחסוך זמן וכסף.

נוחות יעילות ומה שבינהם:

שיחת טלפון אישית עם רופא.
אבחון וטיפול מבלי לקום מהכורסא.
ללא תורים אצל רופא וסכנת הדבקות .
חסיון רפואי מלא -טיפול פרטי .

החרגת מצב רפואי קיים? לא אצלנו...

אנו נקבל אתכם בכל גיל !
בכל מצב ללא שאלון רפואי.
אין אצלנו אותיות קטנות...

קל פשוט ומהיר!

הצטרפות קלה ופשוטה.
שירות מהיר ומיידי.
ללא אותיות קטנות כבר אמרנו (:

איתנו תרגישו בטוחים...

שירות רופא on line הינו שירות המקנה לך הלקוח זמינות לרופא , בכל נושא רפואי עליו תרצה להתייעץ או במקרה מחלה פתאומית גם בשעות וימים לא שגרתיים.

מעבר לאבחון הראשוני, הרופא יעניק לך מרשמים לתרופות, הפנייה לבדיקות ו/או למיון וכל הנדרש לשם טיפול בבעיה הרפואית שצצה…

אם תצטרך אותנו פיזית איתך…

עם ביקור רופא (מוצר משלים) נגיע עד לפתח ביתך על מנת לטפל בך! 

מיטב הרופאים

אנו בוחרים את הרופאים שלנו לפי מדד שירות מחמיר וזאת על מנת להבטיח לך הלקוח, את הטיפול המיטבי ובחיוך!

קל, פשוט, ומהיר לשמור על קשר איתנו

כי חשוב להיות בקשר...

חווית הלקוח הינה בראש מעיינינו תוכל ליצור עמנו קשר איך שרק תבחר…

העלייה של ייעוץ רפואי מקוון – עובדים עם כל קופות החולים: כללית, מכבי, לאומית, מאוחדת

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בפופולריות של ייעוץ רפואי אונליין. גישה חדשנית זו לטיפול רפואי מאפשרת למטופלים להתחבר לרופאים מרחוק, ומבטלת את הצורך בביקורים אישיים. הנוחות, הנגישות והיעילות של שירותי רופא מקוונים הפכו אותם לאטרקטיביים יותר ויותר עבור אנשים המבקשים ייעוץ וטיפול רפואי. אנו מספקים שירות של רופא אונליין למבוטחי כללית, רופא אונליין למבוטח מכבי, קופת חולים לאומית וגם קופת חולים מאוחדת.

 • נוחות בקצות אצבעותיך
  אחת הסיבות העיקריות לעלייה בייעוץ רפואי אונליין היא הנוחות שהם מציעים. בכמה לחיצות בלבד, המטופלים יכולים להתחבר לרופאים מהנוחות של ביתם, ולבטל את הצורך בנסיעות גוזלות זמן למרפאתו של הרופא. זה מועיל במיוחד עבור אנשים עם לוחות זמנים עמוסים, מוגבלות בניידות, או אלה המתגוררים באזורים מרוחקים. שירותי רופא מקוונים מספקים פתרון גמיש המתאים בצורה חלקה לאורח החיים המודרני.
 • מומחיות נגישה לכולם
  ייעוץ רפואי מקוון גם הפך את שירותי הבריאות האיכותיים לנגישים יותר לאנשים שעלולים להתקשות בגישה אליו אחרת. עבור אנשים רבים, במיוחד אלה באזורים מוחלשים או ללא ביטוח בריאות, מציאת רופא אמין יכולה להיות מאתגרת. שירותי רופא מקוונים מגשרים על פער זה על ידי חיבור מטופלים לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבריאות, ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי או למצבם הכלכלי. זה מבטיח שלכולם תהיה גישה לייעוץ רפואי מומחים ולאפשרויות טיפול.
 • טיפול יעיל ובזמן
  יתרון משמעותי נוסף של ייעוץ רפואי מקוון הוא היעילות ועמידה בזמנים של הטיפול שהם מספקים. המודל המסורתי של שירותי בריאות כולל לרוב זמני המתנה ארוכים לפגישות וחדרי המתנה צפופים. שירותי רופא מקוונים מאפשרים למטופלים לעקוף את אי הנוחות הללו ולקבל תשומת לב מיידית מאנשי מקצוע בתחום הבריאות. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מבטיח שבעיות רפואיות יטופלו בזמן, מה שעלול למנוע את הסלמה של בעיות בריאותיות.

היתרונות של רופאי ילדים ורופאי משפחה אונליין 

טיפול מקיף לילדים ומשפחות
רופאי ילדים ורופאי משפחה און ליין מציעים טיפול מקיף לילדים ולמשפחות, מה שהופך אותם למשאב רב ערך עבור הורים המבקשים ייעוץ וטיפול רפואי. אנשי מקצוע אלה בתחום הבריאות מתמחים בצרכים הייחודיים של ילדים, ומספקים מומחיות בתחומים כמו התפתחות ילדים, חיסונים ומחלות ילדות נפוצות. בעזרת ייעוץ מקוון, ההורים יכולים ליצור קשר נוח עם רופאי ילדים ורופאי משפחה כדי לטפל בחששות לגבי בריאות ילדם, לקבל הדרכה בנושאי הורות ולקבל מרשמים או הפניות בעת הצורך.

 • שיפור הנגישות והנוחות
  אחד היתרונות המרכזיים של רופאי ילדים ורופאי משפחה מקוונים הוא שיפור הנגישות והנוחות. הורים כבר לא צריכים לנווט בזמני המתנה ארוכים או להתאמץ כדי למצוא רופא ילדים או רופא משפחה זמין וממוקם בנוחות. התייעצויות מקוונות מאפשרות להורים ליצור קשר עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות מהנוחות של ביתם, תוך ביטול הצורך בנסיעות וממזער את הפרעות בשגרת היום שלהם. נגישות זו מבטיחה שהורים יוכלו לפנות לייעוץ רפואי וטיפול עבור ילדיהם באופן מיידי, ללא עיכובים מיותרים.
 • המשכיות טיפול ותמיכה במעקב
  רופא ילדים אונליין ורופאי משפחה מקוונים מציעים גם המשכיות של טיפול ותמיכה במעקב, שהוא בעל ערך במיוחד לניהול מצבים כרוניים או בעיות בריאות מתמשכות. באמצעות פלטפורמות מקוונות, הורים יכולים ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם ספק שירותי הבריאות שבחרו, להבטיח עקביות והיכרות בטיפול הרפואי של ילדם. בנוסף, ייעוץ מקוון מאפשר לאנשי מקצוע בתחום הבריאות לספק תמיכה במעקב, לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את תוכניות הטיפול לפי הצורך. תמיכה מתמשכת זו תורמת לתוצאות בריאותיות טובות יותר ומשפרת את חווית המטופל הכוללת.

תפקידם של רופאי עור לילדים אונליין

רופאי עור לילדים אונליין ממלאים תפקיד מכריע במתן טיפול מיוחד לילדים עם בעיות עור. בעיות עור יכולות להשפיע רבות על רווחתו של הילד, לגרום לאי נוחות ולהשפיע על ההערכה העצמית שלו. התייעצויות מקוונות עם רופאי עור לילדים מציעות דרך נוחה ויעילה להורים לפנות לייעוץ מקצועי וטיפול בבעיות העור של ילדם.

רופאי עור לילדים יכולים לאבחן ולטפל במגוון רחב של מחלות עור ספציפיות לילדים, כולל אקזמה, אקנה, פריחות, כתמי לידה וזיהומים. המומחיות שלהם ברפואת עור ילדים מבטיחה שהם מכירים את המאפיינים הייחודיים של עור הילדות ויכולים להתאים את תוכניות הטיפול בהתאם. באמצעות פלטפורמות מקוונות, ההורים יכולים להעלות תמונות או לתאר תסמינים לרופא העור, שיוכל לאחר מכן לספק אבחנה ולהמליץ על אפשרויות טיפול מתאימות.

ייעוץ מקוון עם רופאי עור לילדים מציעים מספר יתרונות. ראשית, הם מספקים גישה לטיפול מיוחד שאולי לא יהיה זמין באופן מקומי. זה מועיל במיוחד עבור משפחות המתגוררות באזורים מרוחקים או מתמודדות עם זמני המתנה ארוכים לפגישות אישיות. שנית, ייעוץ מקוון מאפשר התערבות וטיפול בזמן, ומונעים החמרה במצב. אבחון וטיפול מהירים יכולים להקל על אי הנוחות ולמנוע סיבוכים אפשריים.

יתרה מכך, ייעוץ מקוון עם רופאי עור לילדים מציעים נוחות וגמישות להורים. הם מבטלים את הצורך בנסיעות וביקורים גוזלים זמן במרפאה פיזית, מה שמקל על ההורים לפנות לייעוץ רפואי תוך ניהול האחריות היומיומית שלהם. בנוסף, התייעצויות מקוונות מאפשרות ניטור ומעקב שוטפים, המבטיחים מעקב אחר התקדמות הילד ומתאימות תוכניות הטיפול לפי הצורך.

העתיד של שירותי רופאים מקוונים – להתקדם עם We Care 

העלייה של שירותי רופאים מקוונים חוללה מהפכה בדרך שבה שירותי הבריאות מועברים, אבל היא גם מגיעה עם מערך אתגרים משלה. אחד האתגרים העיקריים הוא הבטחת האבטחה והפרטיות של מידע המטופל. עם השימוש הגובר בפלטפורמות דיגיטליות, חשוב להקפיד על אמצעי הגנה חזקים על מנת להגן על רשומות רפואיות רגישות מפני הפרות פוטנציאליות. בנוסף, שמירה על סטנדרט גבוה של סודיות מטופל-רופא במהלך התייעצויות מקוונות חיונית כדי לבנות אמון ולהבטיח את שלמות היחסים בין רופא למטופל. אנו ב We Care מבטיחים לכם את הפרטיות לה אתם ראויים ומשקעים משאבים רבים להגן על פרטיות. 

אתגר נוסף הוא הפוטנציאל לאבחון שגוי או אבחנה שהוחמצה. בעוד שרופאים מקוונים הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה, ישנן מגבלות להתייעצויות וירטואליות. בדיקות גופניות ובדיקות אבחון נחוצות לעתים קרובות כדי לאבחן במדויק מצבים רפואיים מסוימים. רופאים מקוונים חייבים להסתמך במידה רבה על המידע שמסופק על ידי המטופלים, אשר לא תמיד יהיה מלא או מדויק. זה חיוני לרופאים מקוונים לתקשר את המגבלות של התייעצויות וירטואליות ולעודד מטופלים לחפש הערכה אישית בעת הצורך.

יתר על כן, נגישות וגישה שוויונית לשירותי רופא מקוונים נותרו אתגר. בעוד שייעוץ מקוון מציע נוחות, לא לכולם יש גישה לחיבורי אינטרנט אמינים או למכשירים הדיגיטליים הדרושים. זה יכול ליצור פערים בגישה לשירותי בריאות, במיוחד עבור אוכלוסיות מודרות או מוחלשות. יש לעשות מאמצים לגשר על הפער הדיגיטלי הזה ולהבטיח ששירותי רופא מקוונים יהיו נגישים לכל המטופלים, ללא קשר למצבם הסוציו-אקונומי או למיקומם הגיאוגרפי.

העתיד של שירותי הרופאים המקוונים טומן בחובו פוטנציאל גדול. עם ההתקדמות בטכנולוגיית טלרפואה, אנו יכולים לצפות לכלי בדיקה וירטואליים משופרים, כגון מכשירי ניטור מרחוק וחיישנים לבישים, שיכולים לשפר את הדיוק של אבחונים מקוונים. בנוסף, השילוב של אלגוריתמים של בינה מלאכותית (AI) יכול לסייע לרופאים מקוונים בניתוח נתונים רפואיים ובמתן המלצות טיפול מבוססות ראיות. עם זאת, חשוב למצוא איזון בין טכנולוגיה למגע האנושי, מכיוון שלא ניתן להחליף את ההיבטים החמלתיים והאמפתיים של שירותי הבריאות רק בפלטפורמות דיגיטליות.

שאלות נפוצות ששאלתם

כל מה שחשוב לכם לדעת...

We-Care הינה חברת שירותים וניהול תהליכים בתחום הבריאות והרפואה בישראל, אשר חרטה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה, שקיפות ומקצועיות. בכל צעד שלנו אנו מתנהלים בהתאם לערכים אלו אשר מנחים אותנו ומשקפים את האופי שעל פיו פועלת החברה.                  ערכים אלה נמצאים בבסיס המחויבות שלנו כנותני שירות ואנו נפעל ללא פשרות על מנת ליישם אותם בכל אינטראקציה עם לקוחות החברה.

בליבת שאיפותינו נמצא החזון שלנו להיות חברת שירותי הבריאות הטובה והמקצועית ביותר בישראל, עם אפס בירוקרטיה, תוך העמדת סטנדרטים חדשים של שירות יעיל ומקצועי עבור לקוחותינו! 

 •  קבלה לכיסוי ללא הצהרת בריאות .
 •  קבלת מענה ושירות מהיר ומיידי.
 •  מעטפת בלעדית ומלאה במקרה סיעוד.
 •  כל המומחים שצריך על מנת למקסם את זכאותך.
 •  שירות ויעילות שלא הכרתם עד היום!       
   
   
 
 

תוכל לפנות אלינו בכל דרך אפשרית ! 

דרך השירות הטלפוני שלנו , או באמצעות מייל ואפילו דרך הוואטסאפ בדרך שהכי נוחה עבורך נהיה שם בשבילך !

נאבחן את הבעיה ונציג בפניך את שיטול הטיפול השונות הקיימות בתחום ובכך נקל עליך לבחור בדרך הנכונה עבורך ובבחירת הרופאים הנכונים בכל תחום!

בוודאי ! 

תוכל להיעזר בנו באיתור התורים הזמינים והמהירים ביותר בהתאם לבעיה אנו מחזיקים מערך שלם עבורך!

זה בדיוק היופי, אצלינו אתה לא מתחייב לנו דבר רק אנחנו מתחייבים לך כל עוד אתה משלם עבור הכיסוי הנך יכול להשתמש בשירותים ולקבל החזר החלטת שאינך מעוניין? שלח אלינו הודעת וואטסאפ עם בקשה להפסקת השירות ותנותק לאלתר פייר נכון ? (:

על מערכת הבריאות בישראל דובר רבות, על מיטב רופאיה אשר מטפלים במקרים מורכבים בישראלים ואף על תעשיית ביקורי המרפא מרחבי העולם לאור כשרונם וידעם של הרופאים בעלי המוח היהודי , שאין שני לו.

ביטוח הבריאות תפקידו לספק לכם את הכספים על מנת לקבל את השירות הרפואי ברפואה הפרטית

אמנם מעבר לעלויות ביצוע הטיפולים רפואיים  ברגע האמת, החולה מוצא את עצמו חסר אונים! מתנהל מול רופא מטפל או שוכב במיטת חולים במחלקה, ללא שליטה על התהליך הרפואי, ללא יכולת לתכנן את אסטרטגיית הטיפול וללא גישה לעושר הרפואי הקיים בישראל.

בוודאי! הקבלה לכיסוי אינה מתחשבת במצב רפואי קיים ואינה מצריכה הצהרת בריאות לכן גם במידה וקיימת לך בעיה רפואית תוכל להצטרף אלינו מבלי לקבל שום החרגה.

אנו תמיד כאן לשירותכם!

קלות , פשטות , מהירות!

זמינים 24/7 דילוג לתוכן